Joglės dovanų kortelės

Dovanų kortelę išdavė UAB „Joglė LT“. Dovanų kortelė galioja 6 mėn. nuo įsigijimo dienos.

„Joglės“ dovanų kortelė negali būti keičiama į pinigus, šios kortelės sąskaitos pakartotinai papildyti negalima. Už kortelės sąskaitoje esančių lėšų likutį nebus mokamos palūkanos.

„Joglės“ dovanų kortele galima atsiskaityti už valymo paslaugas ir prekes visuose „Joglės“ priėmimo centruose Vilniuje ir Alytuje.
Ši dovanų kortelė www.jogle.lt negalioja.

Dovanų kortelė galioja vienam apsipirkimui. Suma nedaloma, o neišnaudojus visos sumos likutis negrąžinamas nei grynaisiais pinigais, nei kitokia forma.

Skirtingas dovanų korteles galima sumuoti (tam pačiam pirkimui panaudoti kelias korteles).

Esant didesnei sumai, skirtumą apmoka pirkėjas įprastu būdu, t.y. likusią sumą galima sumokėti grynaisiais pinigais, banko kortele.

Perkant dovanų kortelę nuolaidos negalioja.

Juridiniai asmenys, norintys už Joglės dovanų korteles mokėti bankiniu pavedimu, gali užpildyti „Joglės“ svetainėje esančią užklausos formą arba kreiptis elektroniniu laišku info@jogle.lt. Su užklausos davėju bus susisiekta per 3 darbo dienas. Dovanų kortelės bus pristatytos į bet kurį pasirinktą „Joglės“ priėmimo centrą Vilniuje. Perduodant korteles, pasirašomas dovanų kortelių priėmimo-perdavimo aktas.

Jei radote kortelę, prašome apie tai informuoti el. paštu info@jogle.lt arba atnešti į artimiausią „Joglės“ priėmimo centrą.

Praradus „Joglės“ dovanų kortelę, kortelės sąskaitos likutis nėra atkuriamas ar perkeliamas.

UAB „Joglė LT“ turi teisę keisti šias dovanų kortelių naudojimo taisykles jas pateikiant interneto svetainėje www.jogle.lt.

Informaciją apie išsamias dovanų kortelės panaudojimo sąlygas rasite www.jogle.lt.