Užuolaidų valymas su nukabinimo ir pakabinimo paslauga

Užuolaidos mūsų aplinkai suteikia jaukumo ir harmonijos, akimirksniu atnaujina ir pagyvina interjerą, apsaugo mūsų daiktus nuo tiesioginių saulės spindulių. Užuolaidų priežiūra yra svarbi tvarkos ir švaros namuose ar biure palaikymo dalis. Nuolat tinkamai prižiūrimos užuolaidos sukaupia mažiau dulkių, kurios sukelia alergines reakcijas, taip pat tokiu būdu pailginame ir jų dėvėjimosi laiką.

Norint išskalbti ar išvalyti, užuolaidas pirmiausia reikia nukabinti. Ne paslaptis, kad šį darbą atlikti gali būti sudėtinga, o kartais tam prireikia net aukštų kopėčių, kurių dažniausiai namuose ar biure neturime. Be to, paprastai užuolaidos būna didelės ir dažnai jas sunku sutalpinti į standartines skalbimo mašinas, o kai kuriuos audinius galima valyti tik cheminiu būdu. O kur dar varginantis užuolaidų lyginimas ir vėl kabinimas… Vilniaus mieste ir jo apylinkėse Jūsų patogumui švarumo centro „Joglė” darbuotojai ne tik pasirūpins užuolaidų skalbimu ar valymu, bet ir atvyks į Jūsų namus ar darbovietę, nukabins užuolaidas ar žaliuzes, o išvalytas vėl pakabins.

Pasirūpinkite savo užuolaidomis greitai ir paprastai. Viskas, ką reikia padaryti – tai užsakyti paslaugą švarumo centre „Joglė“ arba tiesiog paskambinti telefonu +370 62011177. Mūsų darbuotojai atvyks nurodytu adresu, nukabins užuolaidas ir pristatys jas į švarumo centrą valymui, o netrukus švarias vėl pakabins Jūsų namuose ar biure. Su „Jogle“ Jūsų užuolaidos vėl kvepės švara.

Užuolaidų valymas su nukabinimo ir pakabinimo paslauga suteikia daugybę privalumų, kuriais galite pasinaudoti:

  • Paslaugą galite užsakyti telefonu, nebūtina vykti į priėmimo centrą;
  • „Joglės“ darbuotojai atvyks suderintu laiku nurodytu adresu į namus ar biurą ir patys nukabins užuolaidas;
  • Užuolaidas greitai ir profesionaliai išskalbsime ar išvalysime, grąžinsime audiniui pradinę išvaizdą, pašalinsime dėmes, jei reikia, atliksime taisymo darbus;
  • „Joglės“ darbuotojai atvyks ir pakabins švarias užuolaidas suderintu laiku Jūsų namuose ar biure.

Greita, patogu ir profesionalu – tai paslauga, kuri leis pasirūpinti švara praktiškai be jokių pastangų. Daugiau informacijos apie užuolaidų valymą su nukabinimo ir pakabinimo paslauga bei kitas švarumo centro „Joglė“ teikiamas paslaugas rasite svetainėje www.jogle.lt, skiltyje „Paslaugos“. Detalią informaciją ir naudingą konsultaciją apie paslaugas taip pat gausite kiekviename švarumo centro „Joglė“ padalinyje ar susisiekę telefonu +370 62011177. „Joglė“ – patikimas partneris, galintis pasirūpinti, kad Jus suptų švara.