Švarumo centro „Joglė“ nuolaidų kortelė

 

Nuolaidos švarumo centruose „Joglė“ Vilniuje ir Alytuje taikomos su  „Laisvalaikis“ ir Joglė „Laisvalaikis“ kortelėmis

  • 20 % nuolaida drabužių valymui
  • 15 % nuolaida odinių ir kailinių gaminių valymui.

Nuolaida nesuteikiama: kilimų, žaliuzių, avalynės, pūkų ir plunksnų, vaikiškų vežimėlių valymui, gaminių taisymui ir VIP paslaugai.

Visą informaciją apie „Laisvalaikio“ nuolaidų kortelės įsigijimo sąlygas Jums suteiks švarumo centro „Joglė“ darbuotojai arba kreipkitės telefonu +370 62011177 ar el.paštu info@jogle.lt.

 

 

Naudokitės švarumo centro „Joglė“ paslaugomis ir sutaupykite! Mūsų nuolaidų kortelė suteikia šią išskirtinę galimybę naudotis įvairiomis drabužių ir namų tekstilės valymo, skalbimo ir kitomis paslaugomis. Kai naudojatės mūsų švarumo centro paslaugomis ir už valymo paslaugas sukaupiate 150 Eur sumą, Jums suteikiame 10 % nuolaidą, o kai sukaupiate 300 Eur sumą – Jums dovanojame „Joglės“ nuolatinio kliento „Laisvalaikio“ kortelę, suteikiančią 20 % nuolaidą drabužių ir namų tekstilės valymui ir 15 % nuolaidą odinių ir kailinių gaminių valymui. Rekomenduojame įsigyti nuolaidų kortelę ir sutaupyti kiekvienos paslaugos užsakymo metu.

Lojaliems klientams naudotis „Joglės“ nuolaidų kortele labai patogu ir paprasta, be to, tik jie turi galimybę pasinaudoti specialiais švarumo centro „Joglė“ pasiūlymais.