Nemokamas pristatymas

Švarumo centras „Joglė“ suteikia galimybę pasirūpinti skalbiniais, drabužiais ir namų tekstile greitai bei patogiai, neiškeliant kojos iš namų. Vilniaus mieste atsakingi „Joglės“ vairuotojai patys atvyks paimti drabužių ir kitų skalbinių nurodytu adresu, o grąžins juos jau išskalbtus, išvalytus pagal poreikį ir kvepiančius švara. Tik keturi žingsniai ir galėsite vėl mėgautis švariais, puikiai atrodančiais drabužiais: susisiekite su „Joglės“ švarumo centru, atiduokite valymui skirtus drabužius ir tekstilę kurjeriui, „Joglės“ specialistai juos išvalys, o kurjeris pristatys nurodytu adresu. Viskas labai paprasta!

Nemokamo pristatymo paslauga „Joglės“ VIP ir nuolatiniai verslo klientai gali naudotis visada. Privatiems klientams galimybė naudotis nemokamu pristatymu suteikiama užsisakius valymo paslaugų už 300 Eur ir daugiau. Tapkite „Joglės“ klientu ir naudokitės lojalumo programos pasiūlymais!

Pristatymo paslaugos privalumai „Joglės“ VIP klientams ir nuolatiniams verslo partneriams:

  • Taupykite laiką: Jums nereikės vykti iki priėmimo centro, stovėti automobilių spūstyse, gaišti laiką parkavimo aikštelėje ar keisti asmeninį dienos grafiką;
  • Taupykite išlaidas: pristatymas yra nemokamas, todėl sutaupysite vykimo iki priėmimo centro išlaidas;
  • Mėgaukitės patogumu: „Joglės“ kurjerį galite iškviesti telefonu, Jums patogiu metu, todėl savo skalbiniais nuo šiol pasirūpinsite neiškeliant kojos iš namų ar biuro;
  • Gaukite greičiausias paslaugas: nelaukite, kol bus laiko pristatyti skalbinius ir tekstilę į priėmimo centrą ir neatidėliokite darbų kitai dienai – „Joglė“ pasirūpins visais darbais ir juos atliks per trumpiausią laikotarpį.

Greita, patogu ir kokybiška – dirbame siekdami savo klientams užtikrinti aukščiausius standartus. Sukūrėme nemokamo pristatymo paslaugą, kuri leidžia valymo paslaugas suteikti dar greičiau ir patogiau, užtikrinant aukštą kokybę. Kartu padedame savo klientams ir verslo partneriams taupyti laiką, o tai reiškia daugiau laisvo laiko su šeima, brangiais žmonėmis – tiesiog daugiau laisvalaikio ar dėmesio savo verslui. Švarūs drabužiai ir namų tekstilė nepriima kompromisų, todėl jų neieškokite ir Jūs – rinkitės patogiausią „Joglės“ nemokamą pristatymą.