Švarumo centras „Joglė“ dirba kasdien, net ir švenčių dienomis, todėl savo verslo ir VIP klientams užtikriname optimaliai greitą paslaugų teikimą ir patogumą. Dėmės ir nešvarumai nesirenka savaitės dienų – dirbame Jums, kad vos atsiradus poreikiui galėtume padėti.

Nenutrūkstamas paslaugų teikimas yra švarumo centro „Joglė“ privalumas mūsų klientams:

  • Dirbdami kasdien galime greičiau pasirūpinti Jūsų skalbiniais ir namų tekstile;
  • Padėsime iš karto, kai tik prireiks: greitai pasirūpinsime šventinių drabužių valymu, atliksime kitus skubius darbus;
  • Nenutrūkstamas paslaugų tiekimas užtikrina patogumą mūsų partneriams, kurie savo paslaugas taip pat teikia visomis savaitės dienomis: restoranams, viešbučiams ir kt.;
  • Galite patogiai planuoti tekstilės ir audinių valymo bei priežiūros darbus, sudaryti grafiką apimantį bet kurias savaitės dienas;
  • Švenčių dienos daugeliui mūsų klientų yra itin svarbios, todėl Jums reikalingas paslaugas teikiame be išeiginių dienų, 7 dienas per savaitę, ištisus metus.

Klientams

Švarumo centras „Joglė“ dirba kasdien, todėl Jums tereikia pasirinkti patogiausią švarumo centrą ir galite pasinaudoti visomis paslaugomis nedelsiant. Dirbdami be išeiginių dienų galime greičiau atlikti įvairius valymo darbus, o laikas kartais yra itin svarbus, norint išsaugoti pirminę drabužio išvaizdą. Galite pasikliauti „Joglės“ švaros ekspertais visais atvejais: ištepus proginę suknelę ar esant poreikiui skubiai išvalyti namų tekstilę. Patogumas, kokybė ir galimybė bet kurią dieną pasirūpinti drabužiais ir namų tekstile – privalumai, kuriuos švarumo centras „Joglė“ siūlo savo klientams.

Verslo partneriams

Dirbdami kiekvieną dieną užtikriname nenutrūkstamą paslaugų teikimą visiems verslo partneriams: viešbučiams, restoranams, „Airbnb“ klientams ar renginių organizatoriams. Švarumo centro „Joglė“ paslaugomis galite naudotis esant poreikiui arba patogiai suplanuoti grafiką, pagal kurį mūsų profesionalai pasirūpins Jūsų skalbiniais ir tekstile. Planuokite savo darbus laisvai, negalvodami apie švaros paslaugas. Dirbame kasdien, todėl esame pasirengę padėti visada, kai tik prireikia.