Lojalumo kortelė

Nuolaidos švarumo centruose „Joglė“ Vilniuje ir Alytuje taikomos su Joglė lojalumo kortele:

  • 20 % nuolaida drabužių valymui;
  • 15 % nuolaida odinių ir kailinių gaminių valymui;
  • 30 % gimtadienio nuolaida drabužių ir namų tekstilės valymui;
  • 5 % nuolaida prekėms.

Nuolaida nesuteikiama: odinių drabužių, kilimų, žaliuzių, avalynės, pūkų ir plunksnų, rankinių, lagaminų, vaikiškų vežimėlių ir kėdučių valymui, gaminių taisymui ir VIP paslaugai.

Visą informaciją apie lojalaus kliento nuolaidų kortelės įsigijimo sąlygas Jums suteiks švarumo centro „Joglė“ darbuotojai arba kreipkitės telefonu +370 62011177 ar el.paštu lojalumas@jogle.lt.

Naudokitės švarumo centro „Joglė“ paslaugomis ir sutaupykite! Mūsų nuolaidų kortelė suteikia šią išskirtinę galimybę naudotis įvairiomis drabužių ir namų tekstilės valymo, skalbimo ir kitomis paslaugomis. Kai naudojatės mūsų švarumo centro paslaugomis ir už valymo paslaugas sukaupiate 150 Eur sumą – Jums dovanojame „Joglės“ lojalaus kliento nuolaidų kortelę, suteikiančią 20 % nuolaidą drabužių ir namų tekstilės valymui, 15 % nuolaidą odinių ir kailinių gaminių valymui, 5 % nuolaidą prekėms, bei 30 % gimtadienio nuolaidą drabužių ir namų tekstilės valymui. Rekomenduojame įsigyti nuolaidų kortelę ir sutaupyti kiekvienos paslaugos užsakymo metu.

Susidomėjote ir norite tapti išskirtiniu mūsų klientu? Tai padaryti labai paprasta 😊

Užsukite į bet kurį Joglė priėmimo centrą Vilniuje ar Alytuje ir pasirinkite Jums patogiausią kortelės įsigijimo būdą.

  • Lojalūs mūsų klientai gali pasikeisti turimą LAISVALAIKIS JOGLĖ kortelę į naują. Jokio mokesčio, dar daugiau naudos nuo pat pirmo karto!
  • Apdairiems siūlome apsilankyti Joglė švarumo centruose ir pateikti mums patvirtinimą, kad įsigijote prekių ar paslaugų už 150 ir daugiau eurų*. Kortelę gausite nemokamai ir galėsite iš karto ja naudotis;
  • Nekantraujantiems siūlome įsigyti naująją Joglė lojalumo kortelę už 30 Eur ir iškarto galėsite naudotis teikiamais privalumais!

Pajausk išskirtinumą nuo pat pirmo karto!😊