Pristatome naują švarumo centro „Joglė“ svetainę

Jūsų drabužių ir namų tekstilės švara rūpinamės daugiau nei 20-metį. Sukaupta patirtis ir žinios leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, nuolat gerinti jų prieinamumą ir suteikti galimybę savo klientams palengvinti buitį, pasirenkant produktus iš mūsų kruopščiai atrinkto asortimento. Siekdami užtikrinti patogumą klientams, atnaujinome savo interneto svetainę www.jogle.lt, tad nuo šiol galėsite patogiai naršyti, rasti visą informaciją apie paslaugas, prekes ir tik mūsų klientams skirtus specialius pasiūlymus. Naujas dizainas, naujos galimybės – dar daugiau privalumų Jums.

Pradėję savo veiklą 1996-aisiais metais siekėme teikti paslaugas, palengvinančias buitį, būti arčiau savo klientų. Šis tikslas vienija „Joglės“ švarumo centrus ir šiandien, tad diegdami naujoves visada prioritetą teikiame Jums, savo klientams. Naujoji svetainė užtikrina lengvą ir patogų naudojimąsi mūsų paslaugomis, tad kviečiame susipažinti su naujovėmis.

Naujoji „Joglės“ svetainė www.jogle.lt yra patogi naršyti ir suteiks informacijos apie įmonės veiklą, teikiamas paslaugas, prekes ir privalumus. Čia rasite aiškiai pateiktą informaciją ir „Joglei“ būdingą dizainą. Aiškus svetainės skirstymas padeda greitai rasti reikalingą informaciją, nesvarbu, naršote kompiuteriu, telefonu ar planšete – svetainė prisitaiko prie visų išmaniųjų įrenginių. Geolokacijos funkcija padeda pasirinkti „Joglės“ centrą: sistema automatiškai pasiūlys Jums apsilankyti arčiausiai esančiame švarumo centre.

Nuo šiol mūsų svetainėje rasite visų švarumo centruose „Joglė“ teikiamų paslaugų katalogą ir kainoraštį. Išsamiai pateikiama informacija leis pasirinkti tinkamiausią paslaugą, numatyti išlaidas, o jei dvejojate, visada galite papildomą konsultaciją gauti „Joglės“ priėmimo centre, parašę žinutę adresu info@jogle.lt arba paskambinę telefonu +370 62011177. Paslaugų kataloge rasite visą informaciją apie teikiamas valymo ir skalbimo bei taisymo paslaugas, tarp jų ir apie ekovalymą, ypatingos priežiūros reikalaujančių kailinių ir odinių gaminių valymą. Kviečiame išbandyti klientų jau pamėgtą ir puikiai vertinamą užuolaidų valymo paslaugą: viskas labai paprasta ir patogu, nes „Joglės“ darbuotojai užuolaidas ir nukabins, ir pakabins jau švarias. Taip pat galite mums patikėti ir romanetes, kilimus ar kitą namų tekstilę – pasirūpinsime ir jų švara. Dar daugiau įdomių faktų, patarimų sužinosite naršydami naujojoje www.jogle.lt svetainėje.

VIP klientams ir verslo partneriams siūlome pasinaudoti nemokamo skalbinių paėmimo ir pristatymo paslauga Vilniaus mieste. Tai puiki galimybė pasirūpinti savo skalbiniais neiškeliant kojos iš namų ar biuro. Pasirūpinkite švara greičiau ir paprasčiau pasinaudodami šia paslauga. Informacijos apie švarumo centruose „Joglė“ vykdomas akcijas ir specialius pasiūlymus rasite šioje svetainėje, o jei norite apie viską sužinoti patys pirmieji, kviečiame prenumeruoti mūsų naujienlaiškį.

Atskiras dėmėsys svetainėje skiriamas „Joglės“ centruose parduodamiems produktams. Svetainėje galite sužinoti visą informaciją apie produktus ir susipažinti su jų asortimentu. Tai aukšta kokybe ir puikiomis savybėmis pasižymintys produktai, kurie leidžia pasirūpinti namų švara bei jaukumu, yra puikiai vertinami tiek mūsų klientų, tiek ir pirkėjų visame pasaulyje: „Culti“ ir „Locherber“ gamintojų kvapai namams, „Compagnie de Provence“ bei „Antoine“ gamintojų priemonės namų švarai palaikyti, tekstilei prižiūrėti ir namų buičiai palengvinti.

Visos prekės parduodamos didžiuosiuose „Joglės“ švarumo centruose Vilniuje, o artimiausiuose mūsų planuose – ir elektroninė prekyba, kuri leis dar patogiau įsigyti išskirtinius produktus, kuriuos kruopščiai Jums atrinkome.

Tikimės, kad naujoji mūsų svetainė www.jogle.lt bus naudinga ir informatyvi renkantis paslaugas ir įsigyjant prekes. Dirbame Jums, todėl esame pasirengę padėti visada, kai tik mūsų prireiks.