Prekės Jūsų namams jau „Joglėje“!

Švarumo centruose „Joglė“ siūlome įsigyti aukšta kokybe ir puikiomis savybėmis pasižyminčių produktų, kurie leidžia pasirūpinti namų švara bei jaukumu. Asortimente rasite tiek mūsų klientų, tiek ir pirkėjų visame pasaulyje puikiai vertinamus produktus: kvapus namams, priemones namų švarai palaikyti, tekstilei prižiūrėti ir namų buičiai palengvinti. Su visu asortimentu galite susipažinti mūsų svetainėje www.jogle.lt, o išsirinktas prekes galima įsigyti didžiuosiuose „Joglės“ priėmimo centruose Vilniuje. Mūsų klientų patogumui artimiausiuose planuose numatomas elektroninės parduotuvės startas, taigi įsigyti norimas prekes bus dar patogiau ir greičiau.

Susipažinkite, išbandykite ir pamilkite mūsų taip kruopščiai Jums atrinktus produktus:

  • „Culti“ – turbūt žinomiausi Italijos kvapų namai. Tai pirmieji pasaulyje kvapų namai, sukūrę kvapus su aromatą paskleidžiančiomis lazdelėmis. „Culti“ namų kvapai atitinka aukščiausius mados kriterijus, todėl įtinka net išrankiausiam skoniui, o savo aromatais primena autorinius mados namų kvepalus. Išsirinkite namų kvapus iš „Culti“ asortimento – siūlome 12 rūšių aromatus, nepaliekančius abejingų.
  • „Lochherber“ – tai natūralūs kokybiški kvapai namams, kruopščiai atrinkti bei sukurti Italijoje. Kvapų sudėtyje yra 20 % kvepalų esencijos, todėl kvapas sklinda ilgiau. Kvapų namai „Locherber“ gamybai naudoja tik natūralius eterinius aliejus. Didžiuosiuose švarumo centruose Vilniuje galite įsigyti Lietuvos pirkėjų pamėgtus produktus, išsiskiriančius savo aromatais: „Klinto 1817“, „Habana tabacco“, „Malabar pepper“, „Azad kashmere“, „Bourbon vanilla“ ir kt. Kiekvienas norime pasinerti į rytais alsuojantį prieskonių kvapą ar jaukaus ir švelnaus kašmyro karalystę. Išskirtiniai „Locherber“ namų kvapai padės Jums tai padaryti.
  • „Cereria molla 1899“ – naujiena namų kvapus pamėgusiems klientams! „Cereria molla 1899“ – tai produktai, iš karto atrasti ir įvertinti pirkėjų. „Cereria molla 1899“ namų kvapai ir rankų darbo natūralaus vaško žvakės yra gaminamos itin kruopščiai, atsižvelgiant į smulkiausias detales. Tai labai aukštos kokybės, 100 % natūralūs ir subtilaus kvapo ispaniški gaminiai.
  • „Compagnie de provence“ gamina natūralias namų švaros priemones: indų ploviklius, universalius valiklius, kvapiuosius patalynės purškiklius bei skystus muilus rankoms. Šio iš Prancūzijos atkeliavusio prekinio ženklo priemonės pagamintos be dažiklių, gyvulinės kilmės riebalų ir sintetinių priedų. Tai unikalūs, dekoratyvūs ir šiuolaikiški gaminiai. Galite rinktis iš 3 skirtingų aromatų: levandos, juodojo jazmino arba anyžių ir pačiulių.
  • „Antoine“ gaminiai yra unikalios sudėties ir išskirtinio kvapo, pasižymi itin aukšta kokybe, pagaminti Prancūzijoje. Šie produktai sukurti tiems, kurie net ir kasdienybėje, buityje ieško išskirtinumo. „Antoine“ kvapai yra pagaminti iš žaliavų, kurios dažniausiai naudojamos aukštojoje parfumerijoje. Šio prekės ženklo vizitinė kortelė – skalbikliai, turintys išskirtinius, malonius, bet neįkyrius vyriškus ir moteriškus aromatus. „Antoine“ skalbiklių sudėtyje yra maistinių dažiklių, todėl visa produkcija turi skirtingus atspalvius, priklausomai nuo kvapo linijos. Šie dažikliai ištirpsta skalbimo metu ir nenudažo audinių. Galite rinktis iš 3 skirtingų aromatų: „Classic“, „Intense“ ir „Pour elle“.

 

Švarumo centre „Joglė“ siūlomus namų kvapus ir priemones tekstilės bei buities priežiūrai atrinkome itin atidžiai. Siekiame Jums, savo klientams, pasiūlyti tai, kas geriausia, kuo didžiuojasi pasaulyje pripažinti gamintojai. Aukšti atrankos standartai leido sudaryti asortimentą iš produktų, pasižyminčių puikiomis savybėmis ir kokybiškomis sudėtinėmis dalimis. Natūralios augalų savybės, daugiametė gamintojų patirtis ir geriausi parfumerių pasirinkimai – tai produktai, kuriais galime didžiuotis. Atraskite, išmėginkite ir, neabejojame, pamėgsite!