Ekovalymas už įprasto valymo kainą: „Joglė“ kviečia tausoti aplinką

Naujos kartos ekovalymas yra draugiškas ir gamtai, ir žmogui, todėl sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Specialios valymo technologijos ir inovatyvios priemonės yra draugiškos aplinkai ir užtikrina geriausias valymo savybes bei tinka itin jautriems, nuo įvairių alerginių reakcijų kenčiantiems žmonėms bei mažiems vaikams.

Švarumo centrai „Joglė“ savo veiklą drabužių ir namų tekstilės valymo srityje vykdo nuo 1996-ųjų metų. Įvairiuose Lietuvos miestuose veikia 30 priėmimo centrų. Visu veiklos laikotarpiu įmonė stengiasi savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikrinti jų prieinamumą, patogumą bei aktualumą. „Joglės“ ir jos klientų rūpestis gamta ir ekologiškų sprendimų paieškos paskatino įmonę prieš daugiau nei 15 metų įdiegti naują valymo paslaugą – ekovalymą.

Ekovalymas atitinka naujausias klientų poreikių valymo paslaugų rinkoje tendencijas. „Joglė“ švarumo centras jau nuo 2003 m. įdiegė modernią šlapio valymo (angl. Wet Cleaning) technologiją.

Speciali programa ir draugiškos aplinkai priemonės leidžia įvairius audinius išvalyti itin kokybiškai, grąžinti jiems pradines išvaizdos savybes. Toks valymas tinka įvairiems pluoštams, net ir tiems, kurie reikalauja ypatingos priežiūros: kašmyrui, natūraliam šilkui ar vilnai.

Plečiant ekovalymo paslaugų teikimą „Joglės“ centruose, buvo įsigyta  pasaulyje pripažinta  sauso valymo mašina „Firbimatic Green Earth“. Šios Italijoje pagamintos valymo mašinos leidžia drabužius valyti švelniai, išsaugant jų pradinę struktūrą, ir tausojant aplinką. Tai inovatyvus valymo būdas, leidžiantis pasirūpinti visų rūšių natūraliais audiniais, tokiais kaip vilna, natūralus kailis, šilkas bei dekoruotais įvairiais papuošimais.

Švarumo centro „Joglė“ klientai gali pasirinkti ekovalymą už įprasto valymo kainą. Palanki kainodara švarumo centre „Joglė“ pasirinkta sąmoningai, siekiant pasiūlyti klientams galimybę rinktis norimą paslaugą be papildomų išlaidų ir taip paskatinti prisidėti prie aplinką tausojančių ir gamtai draugiškų sprendimų.